Hotline
+908503044761

E-Ticaret Uzmanlık Eğitimi

Ana Sayfa / Eğitimler / Eğitim Detay

E-Ticaret Uzmanlık Eğitimi

E-ticaret alanında kariyer hedefleyen, işini e-ticarete taşımak isteyen ya da reklam ajanslarının e-ticaret departmanlarında çalışmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

Satın Al

 E- TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ

Tüketici alışkanlıklarının ve ticaret anlayışının hızla değiştiği günümüzde firmaların fiziki işletmelerinin yanı sıra internette de bulunabilir, ulaşılabilir ve ticaret yapabilir durumda olması büyük önem kazanmıştır.

E-ticaretin yaygınlaşması ve sunmuş olduğu fırsatlar sayesinde firmalar çok daha karlı ve avantajlı satışlar yapabilir hale gelmiştir. Sektördeki yetişmiş personel ihtiyacı ve büyüyen pazar dikkate alındığında daha fazla profesyonele ihtiyaç duyulmaktadır.

E-ticaret alanında kariyer hedefleyen, işini e-ticarete taşımak isteyen ya da reklam ajanslarının e-ticaret departmanlarında çalışmak isteyen kişiler için ;

A'dan Z'ye, tüm detayları ile e-ticareti, riskleri, avantajları ve stratejileri sunmuş olduğumuz eğitim içeriğimizde kendi e-ticaret sitenizin kurulumunda bilgi sahibi olabilecek, kendinizi ilgi alanınıza göre geliştirebilecek ve farklı seçenekleri değerlendirme fırsatını yakalamış olacaksınız.

E-Ticaret Uzmanlık Eğitimi

Canlı Chat Etkin
Satın Al

Sorunuz mu var?

Başvuru formunu doldurun eğitimler ile ilgili bilgi vermek için kısa sürede size ulaşalım.